Dag 181: Meedoen is winnen.
Mijn project voelt soms een beetje alsof je een droom vertelt als je wakker wordt die voor jou op dat moment heel logisch en gaaf is, maar als je het uit probeerd te leggen dat het toch niet helemaal overkomt.
En eigenlijk is dat dan wel weer heel logisch! Want het maakt niets uit waarover het gaat maar slechts door te ervaren bepaal je hoe iets voor jou is.
Dus of je nu de Mount Everest gaat beklimmen of als je besluit mee te doen met mijn project. Het gaat om de ervaring van het doen. En jij pakt je eigen rugzak in.
Dames en heren doet u mee!
De laatste 6 kilo in 6 maanden. Ik beloof dat het geen gemakkelijke tocht gaat worden. Soms zijn de vooruitzichten dodelijk saai, soms lijkt het alsof we zo langzaam lopen dat de bergtop geen cm dichterbij lijkt te komen. Desondanks is het best gezellig zo samen. We steunen elkaar door dik en vieren over zes maanden ons dun. (Of dunner) En misschien vonden we het zo een boeiende tocht dat we er nog een jaartje achteraan boeken.
Anyway, dat weet je pas als je meedoet. En die ervaring doe je dan weer in je rugzakje erbij.
Meedoen is winnen! Altijd.
X jo
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!